Bazárky.cz - bazar všeho pro každého
 


Časté otázky

Co je oddělení a jak mám na Bazárcích hledat konkrétní zboží?

Produktový katalog Bazárků má následující systém členění: Oddělení > Skupina kategorií > Kategorie. Konkrétně si za tím můžete představit například toto: Pánské > Kalhoty > Společenské, nebo třeba: Auta > Osobní > Kombi, nebo: Mobily > Příslušenství > Nabíječky. Vybírat oddělení si můžete v nejhornějším navigačním proužku, případně na Domácí stránce také v levém menu. Hodně pomoci by vám měly barvy - každé oddělení má svou vlastní. Vybírat Skupiny kategorií pak můžete v levém menu. A konečně vybírat přímo dané Kategorie můžete buď v levém menu, nebo po rozbalení Skupiny v horní části stránky. Pokud nemůžete nějaké zboží najít tímto způsobem v katalogu, použijte prosím vyhledávací formulář.

Komentáře: 11, poslední 4.8. 2021 vložit komentář » číst komentáře »

Co mám dělat, když mám o nějaké zboží zájem?

Všechny inzeráty na Bazárky vložili jiní uživatelé - inzerenti. Pokud vás tedy některý inzerát oslovil a chcete inzerované zboží koupit nebo k němu získat doplňující informace, obraťte se přímo na inzerenta. Použijte Odpovědět v dolním levém rohu inzerátu. Inzerent obratem obdrží vzkaz do své pošty s vaším textem a kontaktními informacemi, které uvedete. Pokud má inzerent zadanou emailovou adresu, přijde mu vaše odpověď také na email.

Komentáře: 3, poslední 17.11. 2007 vložit komentář » číst komentáře »

Můžu dávat na Bazárky inzeráty, aniž bych cokoli platil(a)?

Samozřejmě, že ano. Na Bazárky můžete do každého oddělení vložit desítky inzerátů a k nim dokonce také desítky fotek! Na celých Bazárcích tedy můžete mít stovky inzerátů zcela zdarma! Stejně jako platící uživatelé dokonce získáte také vlastní inzertní stránku s vlastní adresou ve tvaru www.bazarky.cz/jmeno! Více viz stránka Programy.

Komentáře: 0 vložit komentář »

Jaké výhody budu mít, když nějaký placený program zaplatím?

Každý vyšší placený program přináší inzerentovi nesporné výhody. Kromě výrazně vyšších limitů pro počet vložených inzerátů a fotografií je hlavní výhodou oproti programu Zdarma především dosažitelnost inzerátu z levého menu. Inzerát placeného programu má totiž při zobrazení z katalogu přednost před inzerátem zdarma. Inzeráty placených programů jsou navíc zobrazovány na domácí stránce a v žebříčcích, kam se inzeráty zdarma nedostanou. Více viz stránka Programy.

Komentáře: 0 vložit komentář »

Zvládnu zaplatit, i když na internetu neumím?

Pevně věříme, že ano. Navíc neustále pracujeme na tom, aby používání Bazárků bylo co možná nejjednodušší a nejpohodlnější. Samozřejmě nejrychlejší je využití internetové platby přes eBanku nebo jinou banku přijímající elektronické platby. Žádný problém ale není, ani když jste zvyklí zadávat platební příkazy své bance telefonicky. V tom případě stačí nadiktovat svému bankéřovi data, které se vám zobrazí po objednávce nového programu. A pokud zadáváte příkazy písemně, je to stejně jednoduché. Prostě si vytisknete nebo opíšete platební příkaz, který vám při objednávce automaticky vygenerujeme, a předáte ho své bance. To je vše. O ostatní se postaráme my.

Komentáře: 2, poslední 18.8. 2006 vložit komentář » číst komentáře »

Když zaplatím program v jednom oddělení, platí to i pro ostatní oddělení?

Samozřejmě, že ano. Pokud zaplatíte třeba program Bronz, můžete vložit více než 100 inzerátů do oddělení Miminka a děti, přes 100 inzerátu třeba do Dámského a stejný počet do Sportu a manžel klidně dalších 100 do Autobazaru, dalších 100 do Pánského a třeba taky do Mobilů, AV a Počítačů. Za 39 Kč tak můžete vyprodat nebo naopak nakoupit úplně všechno, co doma máte nebo chcete mít a dokonce i dům samotný, protože přes 100 inzerátů můžete dát taky do oddělení Reality. Zkrátka se snažíme, abyste u nás měli vždy víc prostoru, než potřebujete.

Komentáře: 0 vložit komentář »

Co znamená Dosažitelnost z katalogu zmíněná v programech?

Dosažitelnost inzerátů z katalogu v levém menu je základním rysem, který rozděluje inzeráty placených programů od inzerátů programu Zdarma. Zatímco totiž inzeráty placených programů jsou z katalogu dostupné přímo, k inzerátům programu Zdarma se z katalogu dostanete až ze zápatí poslední ze stránek, na které jsou zobrazeny inzeráty placených programů. Zvýhodnění uživatelů placených programů je podmínkou životaschopnosti inzertního portálu Bazárky.cz. Bez platících uživatelů by samozřejmě celý projekt nemohl vůbec fungovat.

Komentáře: 0 vložit komentář »


Pokud vám nějaká naše odpověď na nejčastější otázky našich uživatelů nepřijde dostatečná, neváhejte použít odkaz Vložit komentář, který najdete pod každou naší odpovědí. A pokud na stránkách Častých otázek nenajdete právě tu odpověď, jakou jste hledali, rozhodně neváhejte a napište nám.

Vložte Platební kód


Šířka stránky

TOP velikosti

74 - 6-9 měsíců
68 - 4-6 měsíců
86 - 12-18 měsíců
62 - 2-3 měsíce
80 - 9-12 měsíců
104 -  3-4 roky
92 - 18-24 měsíců
98 - 2-3 roky
56 - 1-2 měsíce
M - dámské
110 -  4-5 let
38 - dámské
116 -  5-6 let
L - dámské
40 - dámské
S - dámské
36 - dámské
122 -  6-7 let
140 -  9-10 let
128 -  7-8 let
Jméno:
Heslo:
» Zaregistrovat se

Katalog Bazárky.cz:

Novinky

23. března 2009
Nové menu v levém sloupci více »

12. března 2009
Kopie Vaší reakce na inzerát na Váš e-mail více »

11. března 2009
Antispamový kód pro přihlášené více »

21. ledna 2009
Dámské tričko s logem Bazárků více »

16. prosince 2008
Krátké vzkazy pro návštěvníky Vašeho bazárku více »

Uzavřené inzeráty:

» Všechny
» Prodám
» Koupím


Bazarky.cz podporují platební brány:

eKonto
Za mě platí Banka.Seznam

 
Oddělení: Miminka a děti | Dámské | Pánské | Miláčci | Sporty | Autobazar | Mobily | Foto | Počítače | Audio, video | Elektro | Reality | Knihy | Starožitnosti |


Vyhledávání:
Tipy:

Víte, že
... při platbě členství na delší období můžete získat celkovou slevu od 4 % až do 44 %?

Reklama: