Bazárky.cz - bazar všeho pro každého
 


Bazárky.cz Novinky

Novinky

23. března 2009Nové menu v levém sloupci

Pro lepší přehlednost jsme upravili menu v levém sloupci obrazovky. Od dnešního dne máte možnost se mezi jednotlivými sekcemi Bazárků pohybovat formou rolovacího menu. Slibujeme si od toho Vaši lepší orientaci a přehlednost při hledání jednotlivých inzerátů. A také vždy jedním rychlým pohledem zjistíte, kam jste se při hledání zajímavých nákupů proklikali. :-)

Komentáře: 5, poslední 8.12. 2020 vložit komentář » číst komentáře »

12. března 2009Kopie Vaší reakce na inzerát na Váš e-mail

I tato novinka byla zpracována na žádost našich uživatelů. Nově pokud odpovíte na inzerát, kopie Vaší reakce bude doručena na e-mail, který jste uvedli při registraci. Tato služba je zatím nastavena automaticky.

Komentáře: 0 vložit komentář »

11. března 2009Antispamový kód pro přihlášené

Na přání našich uživatelů jsme pro zjednodušení odpovědí na inzerát, ale i pro zasílání vzkazů a při účasti v diskusích, zrušili antispamový kód. S platností od dnešního dne tedy od těch, kteří jsou zaregistrováni a budou přihlášení do systému, nebude při každém závazném nebo nevratném kroku vyžadován kontrolní antismapový kód.

Komentáře: 0 vložit komentář »

21. ledna 2009Dámské tričko s logem Bazárků

Pro ty z Vás, kteří si předplatí své členství v hodnotě vyšší než 490 Kč, jsme připravili ZDARMA jako dárek krásné dámské tričko s originální výšivkou loga Bazárky.cz.  
Tričko si samozřejmě můžete i koupit za cenu 159 Kč + poštovné. 
Více podrobností na www.bazarky.cz/bazarkycz/
Pomozte nám s propagací Bazárků tou nejpříjemnější možnou formou. 

Komentáře: 0 vložit komentář »

16. prosince 2008Krátké vzkazy pro návštěvníky Vašeho bazárku

Na žádost uživatelek máte od včerejšího dne možnost vložit do svého bazárku krátkou zprávu, která se již v tuto chvíli zobrazí na každé stránce Vašeho bazárku v pravém menu pod titulkem Vzkaz. Krátkých zpráv můžete vložit hned několik a pro přehlednost je možné je oddělit prázdným řádkem. Pracujeme na tom, aby byl vzkaz Vzkaz viditelný také při zobrazení detailu inzerátu. 
Zároveň s tím jsme pro Vás přidali možnost jednoduchého formátování Podmínek a upoutávku na ně také v pravém menu. Celé podmínky pak dovolují mít text oddělený do odstavců a tím být přehlednější. 
Obě položky Vzkaz i Moje podmínky můžete vyplňovat a měnit v sekci Úprava registračních údajů

Komentáře: 7, poslední 6.8. 2011 vložit komentář » číst komentáře »

20. srpna 2008Jednoduché placení členství formou SMS

Dnes jsme pro Vás spustili zcela nový způsob, jak na Bazárcích získat své placené členství. Nově totiž můžete své členství objednat a současně uhradit jednoduše formou jediné SMS zprávy. Tuto možnost mají všichni, kdo si přejí mít placené členství Bronz, Stříbro a Zlato. V pravé liště naleznete pod textem Členství za SMS všechny aktuální možnosti platby, to znamená: jaké členství, na kolik dnů a za jakou částku lze získat. Při vstupu na stránku s detaily pro odeslání SMS je nutné být přihlášen, stránka totiž automaticky připraví podklady právě pro Vás. Pokud odešlete SMS zprávu správně podle uvedeného vzoru, Vaše platba by se měla promítnout okamžitě - během několika desítek sekund. Pokud byste měli zájem prodloužit tímto způsobem Vaše členství o více než 34 dní, resp. 17 dní, stačí danou SMS poslat vícekrát a členství Vám bude prodlouženo v násobcích dle počtu SMS. Tímto způsobem ale nelze získat slevy za platbu na období delší než jeden měsíc. Členství Zlato lze objednávat po 17 dnech proto, že max. cena SMS zprávy je 99 Kč.
Možnost SMS plateb v tuto chvíli nenabízíme uživatelům Bazárků, kteří využívají Profi verzi členství. Předpokládáme, že pro ně jsou z mnoha důvodů zajímavější delší období jejich členství, navíc jistě mají možnost zadávání bankovních příkazů, ocení okamžité vystavení faktury při platbě bankou apod.

Komentáře: 0 vložit komentář »

7. července 2008Oprava filtrování inzerátů

V posledních dvou dnech jsme opravili několik různých drobných chyb, které v některých případech znesnadňovaly nebo dokonce neumožňovaly filtrovat inzeráty dle přání uživatele. Nově tak již ve filtrech nejsou duplicitně některé velikosti, filtrování již nezlobí při změně sloupcové sazby a také již jde ve všech prohlížečích odškrtnout první zaškrtnutou volbu.

Komentáře: 0 vložit komentář »

19. června 2008Oprava zpracování plateb

Dnes jsme provedli opravu v systému zpracovávajícím příchozí platby. Chyba v některých případech způsobila, že příchozí platba nebyla zpracována automaticky, přestože splňovala všechny náležitosti. Postižené uživatelce, které se zpracování platby o zhruba jeden den opozdilo, se tímto omlouváme.

Komentáře: 6, poslední 6.8. 2011 vložit komentář » číst komentáře »

4. června 2008Nové: Prodám - Nabídněte cenu

Na žádosti uživatelů jsme od dnešního dne upravili zadávání a zobrazování inzerátů na prodej tak, aby již bylo možné neuvádět prodejní cenu. Inzeráty na prodej bez uvedené prodejní ceny se pak zobrazí s cenovkou Nabídněte.

Komentáře: 0 vložit komentář »

1. června 2008Nové: Dámské a pánské velikosti

Na velmi velmi časté žádosti a prosby uživatelek se nám po delší době podařilo rozchodit systém velikostí také v oddělení Dámské a Pánské, a to přesně v takovém podobě, v jaké ho znáte z oddělení Dětské. Od dnešního dne tak můžete při zadávání nových inzerátů vybírat také velikost daného zboží, totéž jde samozřejmě provést i při úpravě inzerátů již vložených. V systému velikostí jsme také nově odlišili popiskem obuv od oblečení, aby nedošlo k záměně například ve filtrech nebo seznamech velikostí, a odstranili jsme pánské velikosti v dětském oddělení. 

Nové velikosti samozřejmě přibyly i do filtrů v horní části každé stránky, takže pomocí nich můžete inzeráty již také filtrovat. Filtr díky nim výrazně narostl, takže postupem času zvážíme jeho optimalizaci.

Komentáře: 0 vložit komentář »

15. května 2008Nové platby - nové pojmy, nové ceny, nový systém

Dnes spuštěný nový systém plateb přináší i řadu dalších drobných změn. Ta, kterou zřejmě zaznamenáte první, je, že postupně přecházíme od používání zastaralého pojmu "program" na intuitivnější a na internetu stále obvyklejší termín "členství". 

Další významnou změnou je úprava cen některých placených členství. Z čistě technických důvodů jsme totiž byli nuceni zdražit základní cenu členství Bronz, a to o 11 Kč. Na oplátku jsme však o celých 20 Kč zlevnili členství Stříbro a o opravdu "technickou" 1 korunu klesla základní cena členství Zlato. Více viz Členství

Změnil se také způsob, jakým se systém chová v případě, že zaplatíte či jinak získáte placené členství ve chvíli, kdy už stejné či jiné placené členství užíváte. Původní členství se jednoduše přeruší a začne platit členství nově získané, po jeho skončení se platnost toho původního zase obnoví a pokračuje nerušeně dál až do vyčerpání všech dnů své platnosti. Pokud tedy od nás získáte platební kód na placené členství, neváhejte ho použít, o své již zaplacené členství rozhodně nepřijdete, jen se na chvíli přeruší. 

Jelikož je nový systém plateb skutečně velkým zásahem do fungování Bazárků, mějte prosím pochopení pro případné chybičky nebo drobné výpadky některých funkcionalit. Pokud budete mít pocit, že vaše platba na naší straně nebyla včas nebo správně zpracována, nebo pokud vám faktura nepřijde v termínu nebo v podobě, na jakou jste zvyklí, neváhejte prosím a Napište nám.

Komentáře: 5, poslední 26.2. 2016 vložit komentář » číst komentáře »

15. května 2008Nový systém plateb - slevy až 44 %

Dnes jsme na Bazárcích spustili zcela nový systém plateb, který přináší tolik žádanou možnost zaplacení členství na výrazně delší období dopředu, než jen jeden měsíc jako tomu bylo dosud. Nově můžete uhradit placené členství až na 1 rok - přesněji dokonce 408 dní, protože u nás má měsíc 34 dní. Při objednání členství na období delší než jeden měsíc navíc získáte slevu 4 % za každý měsíc navíc. V případě členství na zmíněný 1 rok tak sleva činí celkem 44 %, což jinými slovy znamená, že vám dáme více než 5 měsíců úplně zadarmo

Více najdete na stránce na Členství.

Komentáře: 0 vložit komentář »

21. února 2008Diskuze, hodnocení a komentáře k bazárku

Náhled na diskuzi, hodnocení či komentáře k danému bazárku najdete od dnešního dne nově také v pravém sloupci vedle každého bazárku. Koupili jste na Bazárcích něco a jste spokojení? Napište o tom ostatním. Inzerenta tím potěšíte a dalším uživatelům ukážete, že to jde.

Komentáře: 11, poslední 27.10. 2019 vložit komentář » číst komentáře »

19. února 2008Oprava: Rezervované inzeráty v bazárku

Dnes jsme opravili chybu, která za určitých okolností způsobovala, že se inzerát označený jako Rezervovaný nezobrazoval v bazárku daného inzerenta. Za tuto chybičku se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Komentáře: 0 vložit komentář »

21. ledna 2008Nová domovská stránka

Od dnešního dne se na Bazárcích setkáte s novou domovskou stránkou celých Bazárků i každého jednotlivého oddělení. Hlavní (domovská) stránka je nově a zřejmě jen dočasně shodná se stránkou Nejnovější inzeráty. Důvodem tohoto našeho kroku je, že původní koncepce hlavní stránky jednak neumožňovala základní listování stránkami s inzeráty, jednak zabraňovala použití vícenásobného filtrování. Ideální podobu hlavních stránek budeme ještě hledat, jakékoli vaše náměty proto rádi uvítáme.

Komentáře: 0 vložit komentář »

20. ledna 2008Nové: Diskuze pod uživatelskými bazárky

Od dnešního brzkého rána můžete přidávat své příspěvky a diskutovat také pod každým uživatelským bazárkem. Stejně jako v případě diskuzí k inzerátům ale předem upozorňujeme, že diskuze pod uživatelskými bazárky budeme pečlivě sledovat a nevhodné příspěvky také obratem a bez varování a vysvětlování mazat.

Komentáře: 0 vložit komentář »

19. ledna 2008Nové: Diskuze k inzerátu

Od dnešního dne můžete přidávat své příspěvky či dokonce přímo diskutovat pod každým zveřejněným inzerátem. Pevně věříme, že tím dáváme uživatelům do rukou mocný nástroj, jak se podělit především o svoje zkušenosti s ostatními uživateli Bazárků. Upozorňujeme však předem, že pokud budou diskuze pod inzeráty zneužívány k čemukoli nekalému, další setrvání diskuzí na tomto místě důkladně zvážíme. Nevhodné příspěvky samozřejmě také budeme obratem a bez varování a vysvětlování mazat.

Komentáře: 6, poslední 26.2. 2016 vložit komentář » číst komentáře »

15. ledna 2008Nové: Volitelná sloupcová sazba

Máte větší monitor nebo displej, než je v naší kotlině zvykem? Vešel by se vám tam klidně jeden sloupeček inzerátů navíc? Od dnešního dne to je ten nejmenší problém. V pravé sloupci nahoře klikněte na 4 sloupečky a budete je mít. No, a pokud se vám stránky Bazárků široké pro čtyři sloupečky inzerátů na displej nevejdou, stačí kliknout v pravé sloupci nahoře na 3 sloupečky a máte tam zpátky šířku stránky pro sloupečky tři. Snazší už jsme to udělat nedokázali. :-)

Komentáře: 0 vložit komentář »

20. prosince 2007Vylepšení: Ignorovány mezery a tečky v cenách

Na základě oprávněné připomínky od jedné z uživatelek jsme od dnešního dne vylepšili formulář pro vkládání inzerátů takovým způsobem, aby již vůbec nevadilo, pokud v prodejní nebo pořizovací ceně uvedete tečku nebo mezeru, tedy například "10 000" nebo "10.000". Děkujeme za připomínku.

Komentáře: 0 vložit komentář »

19. prosince 2007Oprava: Uzavírání rezervovaných inzerátů

Na základě stížnosti jednoho z uživatelů jsme opravili stav, kdy nešel uzavřít inzerát, který byl právě ve stavu Rezervováno. Stěžujte si prosím na různé chybičky a nelogičnosti častěji, bez vás Bazárky k dokonalosti nikdy nedovedeme. :-)

Komentáře: 6, poslední 22.2. 2016 vložit komentář » číst komentáře »

17. prosince 2007První vylepšení filtrů

Pokusili jsme se trochu vylepšit vícenásobné filtrování inzerátů o nový prvek - optické označení (zašednutí) voleb, které v daném výpisu a v daném nastavení filtrů vedou k nulovému počtu inzerátů. Tato funkce ještě ve všech případech úplně nefunguje přesně podle našich představ, přesto jsme ji nasadili, jelikož věříme, že i tak je to další významný krok k pohodlnějšímu ovládání Bazárků. Očekáváme vaše připomínky.

Komentáře: 5, poslední 26.2. 2016 vložit komentář » číst komentáře »

2. prosince 2007Nové: Vícenásobné filtrování inzerátů

Dnešním dnem jsme pro vás uvedli další unikátní novinku - vícenásobné filtrování inzerátů! Tato nová a originální funkční vlastnost by se měla podle našich představ stát klíčovým a rozpoznávacím rysem Bazárků. Vícenásobné filtrování byste měli vždy najít v horní části každé stránky s výpisem inzerátů. Základní filtr by měl přitom vždy nabízet následující volby: všechny dostupné typy inzerátů, několik v daném kategorii nejčastějších značek a několik nejčastějších regionů. V případě oblečením, bot a podobně by měl také obsahovat několik nejčastějších velikostí. Pro vyhledávání v inzerátech tak stačí už jenom klikat na požadované znaky hledaného zboží a výběr inzerátů už se bude sám automaticky filtrovat požadovaným směrem. Na dalším vylepšovaní filtrů budeme samozřejmě nadále pracovat a věříme, že to bude k vašemu užitku i vaší plné spokojenosti.

Komentáře: 0 vložit komentář »

7. listopadu 2007Hlavni fotografie v seznamu jako první

Opravili jsme drobný detail na stránce s detailem fotografie. Fotografie nastavená u daného inzerátu jako "hlavní" se nyní v seznamu všech fotek zobrazuje jako první, tedy bez ohledu na pořadí vložení, název apod. To má současně tu výhodu, že listování mezi více fotografiemi jednoho inzerátu vždy začíná od první (hlavní) fotografie.

Komentáře: 6, poslední 27.2. 2016 vložit komentář » číst komentáře »

5. listopadu 2007Detaily fotografií vylepšeny

Během posledních několika dní jsme postupně vylepšovali vzhled stránek s detailními fotografiemi inzerátů. Spoustů věci jsme lépe popsali, porovnali, přesunuli a přeskupili, abychom vám ovládání stránek při prohlížení fotografií ještě více usnadnili. Děkujeme za všechny vaše ohlasy.

Komentáře: 8, poslední 14.4. 2018 vložit komentář » číst komentáře »

31. října 2007Detail fotografie ve stránce

Dnešním dnem jsme pro vás uvedli revoluční a unikátní novinku - detaily fotografií inzerátů přímo uvnitř stránek se standardním rozložením všech navigačních prvků. Věříme, a všechno svoje úsilí jsme tím směrem zaměřili, že všichni uživatelé bez výjimek toto řešení uvítají, jelikož přináší úžasné pohodlí při studování inzerátu a zejména pak všech detailních fotografií, které jsou k němu přiřazeny. Užijte si to a nezapomeňte nám napsat svoje postřehy a připomínky, ať už pozitivní nebo negativní.

Komentáře: 6, poslední 27.2. 2016 vložit komentář » číst komentáře »

30. října 2007Nové odkazy Zpět a Nahoru

Pokusili jsme se vám opět zjednodušit a zpříjemnit navigaci na Bazárcích. Od dnešního dne tak najdete na každé stránce nahoře i dole odkaz Zpět, který vás snadno, rychle a bezpečně vrátí na předchozí stránku. Na spodní stránku každé delší stránky jsme pak přidali odkaz Nahoru, který vás stejně tak snadno, rychle a bezpečně odvede na samou horní část dané stránky.

Komentáře: 0 vložit komentář »

7. října 2007Konverzace u inzerátu má nový vzhled

Konverzace u inzerátu mezi zájemcem (přihlášeným) a inzerentem má ode dneška nový vzhled. Změnila se především část určující téma konverzace - tedy daný inzerát, kde nově najdete standardní a oblíbenou "kartičku" inzerátu.

Komentáře: 1, poslední 25.3. 2011 vložit komentář » číst komentáře »

14. července 2007Přerovnání oddělení

Dnešním dnem jsme opět přeřadili oddělení tak, aby ta nejoblíbenější oddělení, resp. logické skupiny nejoblíbenějších oddělní, byly co nejvíce vlevo. Polepšilo si tak opět především oddělení Sporty.

Komentáře: 6, poslední 27.2. 2016 vložit komentář » číst komentáře »

13. července 2007TOP inzeráty vpravo

Od dnešního dne najdete sekci TOP inzeráty se seznamy např. nejnovějších nebo nejsledovanějších inzerátů nově v pravém sloupci. Její původní umístění v pravém sloupci nám po všech předchozích úpravách již nepřišlo jako vhodné. Pokud máte jiný názor, dejte nám prosím vědět.

Komentáře: 0 vložit komentář »

12. července 2007Nové oddělení - Starožitnosti!

Dnešním dnem přibylo na Bazárcích úplně nové oddělení - Starožitnosti. Toto oddělní můžete využívat pro vkládání inzerátů se starožitnými předměty všeho druhu, jako například umění, knihy a časopisy, pohlednice, fotografie, mince, bankovky, mapy, dokumenty, reklamní předměty, české granáty a další šperky a bižuterii, hodiny a hodinky, sklo a porcelán, nábytek a doplňky, látky a kroje, staré hračky, techniku a optiku, řády, medaile, pečetě a heraldiku, zbraně a militaria, erotiku a další. Pokud už jste registrovaným uživatelem Bazárků, nemusíte dělat vůbec nic, stačí prostě vládat inzeráty.

Komentáře: 0 vložit komentář »

11. července 2007Oprava: Odebírání inzerátů ze sad

Na základě upozornění jednoho z uživatelů jsme našli chybu, které v jedné z možností zabraňovala odebírání inzerátů se sad. Chybu jsme opravili a cela funkčnost související se sadami inzerátů by již měla být zase korektní. Děkujeme všem za připomínky a postřehy.

Komentáře: 0 vložit komentář »

10. července 2007Úplně nové hledání!

Dnešním dnem jsme na Bazárcích rozběhali úplně nové vyhledávání. Grafická podoba vyhledávání se prozatím nemění, výsledky vyhledávání jsou ale mnohem lepší než dříve! Přesvědčit se můžete sami, box pro vyhledávání najdete na každé stránce vlevo nahoře a na stránku Podrobné vyhledání se dostanete ze stejného místa. Formulář s podrobným vyhledáváním nově najdete také na konci každé kategorie.

Komentáře: 4, poslední 22.2. 2016 vložit komentář » číst komentáře »

25. června 2007Oprava: Zlevnění a nová cena

Na základě postřehů jednoho z uživatelů jsme našli chybičku, které za určitých okolností bránila editovat novou cenu a tím zlevnit zboží v inzerátu. Chybu jsme obratem opravili a v tuto chvíli už by mělo zlevňování ve všech případech probíhat korektně. Za chybičku se omlouváme. Pokud najdete jakoukoli věc, která nebude fungovat podle vašich představ, neváhejte a Napište nám.

Komentáře: 16, poslední 31.12. 2018 vložit komentář » číst komentáře »

11. června 2007Nové: Související inzeráty!

Od dnešního dne se pod detailem každého inzerátu zobrazují kartičky dalších inzerátů, které s tím v detailním pohledu nějakým způsobem souvisí. Souvislost vychází z textů v nadpisech a popiscích inzerátů, takže nemusí být vždy s uživatelského pohledu dokonale logická. Přesto věříme, že vám tato nová funkčnost bude více než užitečná. Současně připomínáme, že přednost před souvisejícími inzeráty ostatních uživatelů mají inzeráty ze stejné sady daného inzerenta. Pokud tedy chcete, aby pod vaším inzerátem byly zobrazeny opět vaše inzeráty, stačí je dát do stejné sady a budou tam.

Komentáře: 0 vložit komentář »

29. května 2007Nové záhlaví stránek!

Od dnešního dne mají webové stránky Bazárků nové záhlaví! Důvodem je samozřejmě v první řadě nové logo Bazárků, viz minulá novinka. Doufáme, že se vám bude nové záhlaví líbit. Pokud ne, neváhejte a Napište nám.

Komentáře: 4, poslední 26.2. 2016 vložit komentář » číst komentáře »

21. května 2007Bazárky mají nové logo!

Od dnešního dne mají Bazárky svoje nové logo! Věříme, že nové logo trochu naznačuje poslání Bazárků a hlavně pevně doufáme, že se vám bude líbit, protože právě proto jsme si ho nechali udělat. Prozatím si ho můžete prohlédnout na stránce Naše loga. V brzké době v souladu s novým logem předěláme také záhlaví webových stránek Bazárků.

Komentáře: 5, poslední 26.2. 2016 vložit komentář » číst komentáře »

18. května 2007Nový detail odpovědi

Vylepšili jsme pro vás detail odpovědi na inzerát. K formuláři s kontaktními údaji a vzkazem jsme přidali standardní náhled daného inzerátu - tzv. kartičku inzerátu. Věříme, že se vám tahle verze bude mnohem víc líbit. :-)

Komentáře: 0 vložit komentář »

4. května 2007Správná hlavní fotka

Dnes jsme opravili chybičku, která za jistých okolností způsobovala, že se v kartičce inzerátu zobrazovala místo uživatelem nastavené hlavní fotografie jiná - přesněji řečeno ta, která byla k inzerátu přiložené jako poslední. Za chybičku se omlouváme.

Komentáře: 0 vložit komentář »

26. března 2007Uzavřené inzeráty

Chcete vědět, co všechno už bylo na Bazárcích prodáno a co bylo koupeno? Zajímá vás, za kolik se doopravdy některé věcičky dají prodat a za kolik se co dá koupit? Chtěli byste informaci o tom, co inzerent vašeho zájmu už prodal někomu jinému? Tak právě pro vás jsme připravili odkazy Uzavřené inzeráty. Najít byste je měli vždy v levém navigačním pruhu v dolní část stránky.
Nezapomeňte, že pokud chcete, aby se také vaše inzeráty objevily mezi Uzavřenými, měli byste je po uzavření obchodu označit volbou Uzavřít inzerát, kterou po přihlášení najdete po pravé straně detailu každého inzerátu.

Komentáře: 0 vložit komentář »

13. března 2007Nové hlavní stránky!

Dnes jsme vylepšili hlavní stránku Bazárky.cz i hlavní stránky jednotlivých oddělení. Inzeráty jsou nadále řazeny podle data vložení nebo obnovení od nejnovějších a nadále se také jako první řadí inzeráty placených programů - v pořadí Zlato, Stříbro a Bronz postupně ve skupinách po devíti. Novinkou je, že pokud je placených inzerátů méně než 27, volný prostor doplníme nejnovějšími inzeráty programu Zdarma. Další novinkou na hlavních stránkách je také jejich grafická podoba - z pozadí zmizely barvy programů, které ještě dnes nahradí barevné zápatí přímo v kartičkách inzerátů.

Komentáře: 0 vložit komentář »

13. března 2007Kartičky obarvené dle programu

Abychom na náhledech inzerátů - tzv. kartičkách - co nejviditelněji odlišili inzeráty placených a neplacených programů, přidali jsme do zápatí každé kartičky placeného inzerátu barevné pozadí dle právě platného programu. Tento grafický prvek jsme převzali z detailu inzerátu a věříme, že se vám bude líbit.

Komentáře: 0 vložit komentář »

12. března 2007Mnohem rychlejší stránky

V posledních dnech a týdnech jsme investovali spoustu času a peněz, abychom pro vás zásadním způsobem zrychlili webové stránky Bazárků. A právě v průběhu dnešní noci jsme všechny hardwarové i softwarové změny uvedli v život. Vše se povedlo na jedničku a zrychlení je tak významné, že nás to samotné překvapilo. Některé stránky jsou teď i víc než desetkrát rychlejší! Užijte si to. :-)

Komentáře: 1, poslední 25.3. 2011 vložit komentář » číst komentáře »

1. března 2007Vložte si mnohem více inzerátů

Dnes slaví Bazárky 1. narozeniny, je to totiž přesně jeden rok od spuštění jejich veřejného testovacího provozu. A právě u příležitosti narozenin jsme jako malý dárek všem stávajícím i budoucím uživatelům připravili zásadní navýšení limitů maximálního počtu inzerátů a fotografií placených i neplacených programů. Nově jsme také zavedli limity zvlášť pro jedno oddělení a zvlášť pro celé Bazárky. Ve všech případech přitom platí, že do jednoho oddělení můžete nyní vložit více inzerátů a fotografií než dříve na celé Bazárky. Např. v programu Zdarma tak můžete nově na celé Bazárky vložit až 150 inzerátů, tedy 3x více než dosud, v programu Bronz pak až 600 inzerátů, tedy skoro 5x více než dosud. V programu ZlatoPro pak můžete mít na Bazárcích bezmála čtyři tisíce inzerátů a přes sedm tisíc fotografií! Jsme si jistí, že vám nabízíme nejen víc prostoru pro vaše inzeráty než ostatní inzertní portály, ale také věříme, že je to mnohem víc prostoru, než potřebujete. :-) Více viz Programy

Komentáře: 5, poslední 26.2. 2016 vložit komentář » číst komentáře »

28. února 2007Inzeráty zdarma dostupné z menu

Dnes jsme sjednotili dostupnost, řazení a filtrování inzerátů z levého i pravého navigačního sloupce. Změna se týká především toho, že inzeráty programu Zdarma jsou nově dostupné přímo ze všech menu po obou stranách stránky! Samozřejmě se ale vždy řadí až za inzeráty placených programů. Obecně řečeno, podle zvoleného kriteria a filtru jsou vždy nejdříve řazeny a zobrazovány inzeráty placených programů a bezprostředně po nich podle stejného kriteria inzeráty programu Zdarma. Věříme, že se tím zásadně zlepší dostupnost všech inzerátů všech našich uživatelů.

Komentáře: 5, poslední 26.2. 2016 vložit komentář » číst komentáře »

27. února 2007Hezčí horní výpis kategorií

Dnes jsme pro vás vylepšili podobu a přehlednost horního výpisu kategorií. To je výpis, který se zobrazí při otevření stránky se skupinou kategorií. Skupinou kategorií přitom rozumíme například v oddělení Dětské například Oblečení.

Komentáře: 0 vložit komentář »

23. února 2007Akce: Stáhněte si od nás něco na mobil a dostanete zdarma program Stříbro!

U příležitosti nedávného spuštění našeho obchůdku s melodiemi, obrázky a hrami na vaše mobilní telefony vyhlašujeme časově omezenou speciální akci! Každý, kdo si stáhne jakýkoli placený obsah (melodii, obrázek nebo hru) z našeho obchůdku Na-mobil na svůj mobilní telefon, dostane od nás na oplátku program Stříbro na jeden měsíc v hodnotě 99 Kč zdarma. Obchůdek najdete na adrese na-mobil.bazarky.cz a už od této chvíle můžete rychle a jednoduše objednávat nová vyzvánění, nová pozadí nebo nové Java hry právě na ten váš mobil. Jakmile si nějaký obsah objednáte, poznamenejte si jeho název, datum a přibližnou dobu objednání. Tyto tři údaje nám poté napište buď prostřednictvím formuláře Napište nám, nebo emailem. Obratem vám e-mailem pošleme platební kód na program Stříbro s platností jeden měsíce v hodnotě 99 Kč. Platební kód sami vložíte na stránce Platební kód a můžete celý měsíc zdarma využívat placených služeb stejně tak jako platící uživatelé.

Komentáře: 0 vložit komentář »

23. února 2007Nové: Mnohem snazší mazání inzerátů

Na časté žádosti uživatelů jsme dnešního dne přidali volbu Smazat inzerát mezi ostatní uživatelské volby do pravého pruhu hned vedle detailu daného inzerátu. Uživatelské volby jsou samozřejmě dostupné až po přihlášení inzerenta. V pravém pruhu vedle detailu inzerátu tak nově najdete všechny následující volby: Upravit inzerát, Upravit fotky, Rezervovat zájemci, Uzavřít inzerát/Aktivovat inzerát, Smazat inzerát a Obnovit inzerát. Věříme, že toto umístění je již naprosto intuitivní a nepřehlédnutelné, přesto důrazně doporučujeme inzerát, pokud inzerované zboží bylo prodáno či koupeno, ukončit pomocí volby Uzavřít inzerát. Je to vhodnější především kvůli tomu, že inzerát je krátce po svém vložení automaticky zanesen v seznamech vyhledávačů (Seznam, Centrum, Google a další) a jeho označení PRODÁNO, resp. KOUPENO bude pro další uživatele, kteří daný inzerát na vyhledávačích později naleznou, mnohem hodnotnější informací než oznámení INZERÁT NENALEZEN nebo INZERÁT SMAZÁN. Navíc smazání inzerátu je nevratné a definitivní, zatímco uzavřený inzerát můžete opět aktivovat a dále s ním podle potřeby pracovat.

Komentáře: 5, poslední 26.2. 2016 vložit komentář » číst komentáře »

22. února 2007Nové: Emailovaní přímo z adresy odesílatele

Od dnešního dne odesíláme emaily z webových stránek Bazárků s vašimi odpověďmi, vzkazy a odkazy jiným uživatelům přímo z takové emailové adresy, kterou uvedete při registraci nebo v daném formuláři. Odpovědi na váš inzerát, vzkazy a odkazy od uživatelů, kteří uvedli svoji emailovou adresu, vám tak již nepřijdou z adresy robot@bazarky.cz, takže na takový email můžete rovnou odpovědět a vaše odpověď přijde přímo odesílateli. Z adresy robot@bazarky.cz budou nadále chodit už jen takové emaily, jejichž vytvoření si vyžádal uživatel, jež emailovou adresu nemá nebo ji neuvedl.

Komentáře: 0 vložit komentář »

20. února 2007Nové: Kontextová nápověda na většině stránek

Dnes jsme pro vás připravili kontextovou nápovědu na většinu, z hlediska užívání Bazárků nejdůležitějších, stránek. Pokud daná stránky obsahuje nápovědu, najdete ji vždy v pravém sloupci hned nahoře za graficky znázorněným písmenkem "i". Pevně věříme, že vám nová nápověda pomůže vyjasnit některá "šedá" místa v ovládání Bazárků. Pokud vám někde bude nápověda chybět nebo pokud vám v něčem nepomůže, neváhejte a Napište nám.

Komentáře: 6, poslední 26.2. 2016 vložit komentář » číst komentáře »

19. února 2007Vkládejte až 10 fotografií současně

Od dnešního dne můžete na Bazárky.cz vložit až 10 fotografií současně! Připomínáme, že maximální velikost jedné vkládané fotografie je 1,5 MB neboli 1 536 kB. Do této velikosti by se měly vejít všechny fotografie z 4megapixelového digitálního fotoaparátu s nastaveným maximálním rozlišením. Pokud jsou vaše fotky větší nebo pokud chcete jejich načítání urychlit, je třeba je zmenšit - ideálně na velikost 800x600 bodů (pixelů). Úplně nejjednodušším řešením však je nastavit fotoaparát ještě před focením inzerovaného zboží na rozlišení 1024x768 nebo 800x600. Kvalita fotek na webu tím nijak neutrpí a jejich načítání se řádově zrychlí.

Komentáře: 6, poslední 22.2. 2016 vložit komentář » číst komentáře »

19. února 2007Zásadní zjednodušení kontrolního textu

Dnes jsme provedli opravu a zásadní zjednodušení tzv. human testu, tedy kontroly, zda do daného formuláře na webu vkládá údaje skutečný uživatel-člověk nebo naopak naprogramovaný automat-robot. V grafickém poli se nově objevují pouze tři a pouze velká písmena. Nově jsou také písmena a čísla zobrazována pouze tak, aby žádnou jejich část v žádném případě nemohl zakrýt okraj grafického pole. Ze seznamu možných znaků jsme také nově vyňali písmeno O a číslo 0. Za drobné komplikace, které vám dřívější podoba human testu mohla způsobit, se tímto omlouváme.

Komentáře: 8, poslední 5.1. 2020 vložit komentář » číst komentáře »

18. února 2007Úplně nové detaily inzerátů s ovládání vpravo!

Dnes jsme podstatně vylepšili grafickou a funkční podobu detailních náhledů na vaše inzeráty. Změn doznaly barvy a také rozmístění některých údajů. Úplně nové jsou však především ovládací prvky na pravém boku detailu inzerátu. Kromě voleb dostupných pouze přihlášenému inzerentovi, jako Upravit inzerát, Upravit fotky, Rezervovat zájemci, Uzavřít, Aktivovat či Obnovit inzerát; přibyly nově také volby dostupné všem uživatelům, tedy například Poslat vzkaz inzerentovi, Poslat známému na e-mail, Přidat do Oblíbené a Vytisknout inzerát. Jsme si jistí, že tentokrát jde o tak zásadní změnu k lepšímu, že spokojeni budete úplně všichni. :-)

Komentáře: 0 vložit komentář »

8. února 2007Stáhněte si melodii, obrázek nebo hry na svůj mobil

Dnešního dne jsme pro vás ve spolupráci s distributorem mobilního obsahu - společností Crazy Tomato, s.r.o. - spustili nový obchůdek pro jednoduché stahování melodií, obrázků a her na vaše mobilní telefony. Obchůdek najdete na adrese na-mobil.bazarky.cz a už od této chvíle můžete rychle a jednoduše stahovat nová vyzvánění, nová pozadí nebo nové Java hry právě na ten váš mobil. Budeme rádi, když nás stažením jakéhokoli obsahu na svůj mobil podpoříte. Děkujeme.

Komentáře: 0 vložit komentář »

29. ledna 2007Dětské oddělení: Do pravého sloupce přidány velikosti

Do pravého sloupce v oddělení Dětské přibyly nově přímé odkazy na inzeráty roztříděné dle inzerenty udané velikosti. V tuto chvíli najdete odkazy Top velikosti ve spodní části pravého menu pod odkazy Top regiony. Doufáme, že jsme tímto krokem výrazně napomohli k vaší lepší orientaci v tomto vašem nejoblíbenějším oddělení.

Komentáře: 0 vložit komentář »

22. ledna 2007Pravý sloupec už je všude

Od dnešního dne už najdete pravý sloupec - pravé menu - na úplně každé stránce Bazárků. Pevně věříme, že jsme tím zásadně vylepšili uživatelskou navigaci na Bazárcích. Pokud byste měli k pravému menu jakékoli připomínky, neváhejte a Napište nám.

Komentáře: 1, poslední 25.3. 2011 vložit komentář » číst komentáře »

20. ledna 2007Spuštění pravého sloupce na hlavní stránce

Dnešním dnem jsme provedli zásadní změnu v navigaci na Bazárcích. Mezi ovládací prvky Bazárků totiž přibyl pravý sloupec - pravé menu. V pravém sloupci, prozatím pouze na domovské stránce, najdete mj. přímé odkazy na Top bazárky, Top značky a Top regiony. V brzké době přibudou do pravého menu také velikosti případně později také další klíčové atributy inzerovaného zboží, které by vám měly zásadně usnadnit vaše hledání.

Komentáře: 0 vložit komentář »

14. ledna 2007Drobné vylepšení uživatelské nabídky

V rámci dalšího zlepšení navigace ne stránkách Bazárků jsme novou uživatelskou nabídku v levém menu opět trochu přepracovali. Uživatelské odkazy jsme rozdělili do dvou sloupců a celou nabídku uzavřeli do jediného bloku stejné barvy. Naší snahou bylo další zpřehlednění uživatelské nabídky a také optické přiblížení oblíbených odkazů Top inzeráty k hornímu okraji.

Komentáře: 0 vložit komentář »

10. ledna 2007Přesunutí uživatelské nabídky

Na časté žádosti některých uživatelů jsme přepracovali a přesunuli uživatelskou nabídku z vodorovného pruhu v horní části stránky s obsahem do přirozenější horní části levého menu. Doufáme, že vám tato změna pomůže ke snadnější a uživatelsky přívětivější práci s vaším bazárkem. Pokud byste měli k ovládání jakékoli připomínky, neváhejte a Napište nám.

Komentáře: 0 vložit komentář »

31. prosince 2006Kontrolní text při registraci, odpovědi a vzkazu

Na základě špatných zkušeností s různými automatickými roboty, jsme dnešním dnem implementovali do registračního formuláře a formulářů pro odpovědi a vzkazy prvek tzv. human testu. Human test je kontrola toho, zda danou činnost provádí skutečný uživatel-člověk (human) nebo nějaký automatický program (robot). Kontrola spočívá v ručním přepsání kontrolního textu v grafickém poli do políčka pod ním. Doufáme, že tato kontrola v uvedených formulářích nebude pro vás - naše uživatele - zásadní přepážkou při užívání Bazárků. Odměnou vám za to bude skutečnost, že už vám jako odpověď na inzerát nepřijde nesmyslný reklamní text.

Komentáře: 0 vložit komentář »

10. prosince 2006Vylepšené přikládání fotek k inzerátům

Dnešním dnem jsme zásadně přepracovali a samozřejmě z uživatelského pohledu zásadně vylepšili :-) přikládání a správu fotografií u inzerátů. Hlavní úprava spočívá v rozdělení fotek do čtyř skupin: Fotografie přiřazené k uvedenému inzerátu, Dosud nepřiřazené fotografie, Fotografie přiřazené k jiným inzerátům a Fotografie přiřazené k uzavřeným inzerátům. Tímto rozdělením a vylepšením samotného přiřazování se nám dle našeho skromného názoru podařilo výrazně zpřehlednit a výrazně zjednodušit práci s fotografiemi. Pokud by se vám na práci s fotografiemi u inzerátu cokoli nezdálo, neváhejte a Napište nám.

Komentáře: 0 vložit komentář »

3. prosince 2006Opravena editace nové ceny

Dnes jsme opravili editaci nové ceny inzerovaného zboží. Políčko Moje nová cena, které se mělo stát dostupné po sedmi dnech od poslední úpravy ceny v políčku Moje cena, se totiž v některých specifických případech "neotevřelo" a nešlo tudíž editovat. Od dnešního dne k této chybě již nedochází a vše již funguje korektně. Připomínáme, že z rozdílu mezi cenami Moje nová cena a Moje cena se vypočítává sleva, dle které jsou inzeráty řazeny v žebříčku Inzeráty s největší slevou. Zlevněné inzeráty se také zvýrazní výraznější žlutou cenovkou. Za chybu se tímto omlouváme.

Komentáře: 0 vložit komentář »

20. listopadu 2006Bazárek týdne - nepravidelně

Dnešním dnem jsme ukončili pravidelné vyhlašování Bazárku týdne. Důvodem je především nedostatek nových bazárků, které splňují soutěžní kritéria. Od tohoto okamžiku až do odvolání tedy budeme vyhlašovat Bazárek týdne nepravidelně. Zkrátka, ve chvíli, kdy někdo z vás vytvoří bazárek, který je svým provedením ukázkový či příkladný a který si tím zaslouží pozornost ostatních uživatelů, vyhlásíme ho Bazárkem týdne a daného inzerenta oceníme programem Stříbro na jeden měsíc v hodnotě 99 Kč. Pokud byste nás chtěli na nějaký bazárek upozornit, případně ho přímo nominovat, neváhejte, nestyďte se a Napište nám o něm.

Komentáře: 0 vložit komentář »

19. listopadu 2006Bazárek 46. týdne

Jako Bazárek 46. týdne jsme vybrali Bazárek ANDRIMKA, který najdete na adrese www.bazarky.cz/andrimka. Ocenili jsme především to, že inzerentka použila velmi pěkné fotografie, že k většině svých inzerátů přiložila více než jednu a také že využila typ inzerátu Zdarma k ... Stejně jako v předchozích případech doporučujeme poctivě vyplňovat značku výrobce, i když nemusí být na první pohled všem známá. Vždy platí, že je lepší málo známá značka než žádná značka. A nakonec jedna malá výtka: pozor na duplikování inzerátů. Pokud s nějakým inzerátem nejste spokojeni, stačí kliknout na uživatelské liště na odkaz Mé inzeráty, vybrat inzeráty v daném oddělení a u vybraného inzerátu zvolit Smazat. Tímto způsobem se smaže pouze inzerát, přiložené fotografie zůstanou na svém místě. 
 
Platební kód na program Stříbro jsme výherkyni odeslali emailem.

Komentáře: 0 vložit komentář »

8. listopadu 2006Bazárek 45. týdne

Vyhlašujeme další Bazárek týdne. Tentokrát jsme jako nejlepší bazárek 45. týdne vybrali Bazárek MIRKA, který najdete na adrese www.bazarky.cz/mirka. Stejně jako při předchozích hodnoceních jsme ocenili především to, že inzerentka využila více než jedno oddělení, přiložila velmi pěkné fotografie se spoustou detailních záběrů a také využila možnost slevy. Líbí se nám taky využití prostoru pro nabídku vlastní ruční tvorby. 
 
Platební kód na program Stříbro jsme výherkyni odeslali emailem.  

Komentáře: 0 vložit komentář »

6. listopadu 2006Bazárek 44. týdne

Vyhlašujeme další Bazárek týdne. Tentokrát vybrala naše "nezávislá soutěžní komise" jako nejlepší bazárek 44. týdne Bazárek ANKAMAJKA, který najdete na adrese www.bazarky.cz/ankamajka. Stejně jako minulý týden jsme ocenili především to, že inzerentka použila hned dvě oddělení a přiložila pěkné fotografie, které byly navíc ve stejném stylu. K ideálu bychom však opět doporučili přidat více detailních fotografií, rozšířit popis, přidat podmínky prodeje a vždy vyplňovat značku. Opakujeme, že známá značka je klíčovým předpokladem úspěchu inzerátu a že použité neznačkové zboží je na internetu těžko prodejné. V případě oblečení, zejména pak dámského, navíc doporučujeme všechny významné partie oblečení změřit a uvést do popisu. Ušetříte si tím spoustu práce s odpověďmi na reakce těch, kteří vás o přeměření zcela logicky požádají. 
 
Platební kód na program Stříbro jsme výherkyni odeslali emailem. Za zpoždění při vyhlášení Bazárku týdne pro nemoc se omlouváme.

Komentáře: 2, poslední 26.2. 2016 vložit komentář » číst komentáře »

26. října 2006Bazárek 43. týdne

Vyhlašujeme první Bazárek týdne. Naše "nezávislá soutěžní komise" vybrala jako nejlepší bazárek 43. týdne Bazárek MILUSE, který najdete na adrese www.bazarky.cz/miluse. Ocenili jsme především to, že inzerentka použila dvě oddělení, přiložila pěkné fotografie a taky využila možnost slevy. K ideálu bychom jen doporučili rozdělit jeden z inzerátů na tři samostatné, přidat více detailních fotografií, rozšířit popis, přidat podmínky a také vždy vyplňovat značku. Známá značka je totiž klíčovým předpokladem úspěchu inzerátu. Použité zboží neznámého či bezejmenného výrobce je na internetu jen těžko prodejné. Platební kód na program Stříbro jsme výherkyni odeslali emailem. 
 
Za zpoždění při vyhlášení Bazárku týdne se omlouváme. 

Komentáře: 8, poslední 27.2. 2016 vložit komentář » číst komentáře »

17. října 2006Nové: Bazárek týdne

Dnešním dnem vyhlašujeme soutěž o Bazárek týdne. Každý týden ve středu vybere naše "nezávislá soutěžní komise" ze všech vašich bazárků jeden bazárek, který podle našich subjektivních, nebo-li osobních, pocitů nejlépe reprezentuje Bazárky.cz a jejich poslání z pohledu uživatele. Výhrou přitom bude vedle zviditelnění v Novinkách také platební kód na program Stříbro v hodnotě 99 Kč na jeden měsíc. Podmínky soutěže se zřejmě budou průběžně měnit, pro začátek jsme stanovili tyto: 
- v bazárku musí být v době hodnocení nejméně tři inzeráty, čím více tím lépe, 
- každý inzerát musí mít alespoň jednu fotografii, postačí ilustrativní, 
- každý inzerát musí mít smysluplný název a vhodný a co nejúplnější popis, 
- nikde v textu inzerátu nesmí být použity kapitálky - velká písmena, pokud tam gramaticky nepatří, 
- bazárek by měl být především pro účely osobní, tedy ne podnikatelské, 
- inzerent musí mít v registraci uvedené jméno a příjmení, 
- inzerent musí mít v registraci uvedenou platnou emailovou adresu, abychom mu mohli kód poslat. 
První vyhlášení Bazárku týdne vás čeká ve středu 25. října 2006. Přihlašovat se samozřejmě nemusíte, účastní se automaticky všichni uživatelé včetně těch, kteří již užívají některý platební program. Vyhraný kód bude platný tří měsíce a bude přenosný. Nezapomeňte, že zvítězíte, i když nevyhrajete. Pěkně a především poctivě zadaný inzerát je jediná možnost, jak můžete něco úspěšně prodat nebo koupit. 

Komentáře: 6, poslední 27.2. 2016 vložit komentář » číst komentáře »

3. října 2006Nové: Vzkaz inzerentovi

Od dnešního dne můžete kterémukoli inzerentovi poslat přímo z jeho bazárku vzkaz. Stačí v pravém rohu jeho bazárku zvolit odkaz Poslat inzerentovi vzkaz. Nemusíte tedy ke kontaktu inzerenta využívat některý z jeho inzerátů, ale můžete mu poslat i ryze obecný vzkaz či dotaz přímo.

Komentáře: 0 vložit komentář »

22. září 2006Nová stránka Mé účty

Dnes jsme pro vás sloučili stránky Mé účty do jedné jediné nové, krásné :-) a především přehledné stránky Mé účty. Stránka Mé účty usnadňuje kontrolu limitů inzerátů a fotografií a také umožňuje velmi rychlý a především jednoduchý přechod na jiný program. Pomocí ní se tedy dovíte, kolik inzerátů nebo fotografií ještě můžete v rámci vašeho programu vložit nebo za jak dlouho vyprší platnost vašeho programu. Také zde můžete zadat požadavek na změnu programu nebo požadavek na prodloužení platnosti vašeho stávajícího placeného programu.

Komentáře: 3, poslední 27.2. 2016 vložit komentář » číst komentáře »

21. září 2006Inzerát s fotkou pro nepřihlášené

Od dnešního dne si mohou snadné vložení inzerátu s fotkou užívat i nepřihlášení uživatelé. Na pouhé tři kroky lze totiž vložit inzerát, přihlásit se či zaregistrovat a rovnou k inzerátu přidat fotku. Celý proces vkládání inzerátu s fotkou a rychlou registraci tak lze zvládnout do cca 60 sekund.

Komentáře: 0 vložit komentář »

19. září 2006Snazší přidání fotky

Dnes jsme pro vás zásadně zjednodušili postup přidávání fotek k novému inzerátu. Pod formulářem nového inzerátu totiž přibylo tlačítko Uložit a přidat fotku, a právě toto tlačítko za vás zařídí hned tři věci naráz: zaprvé napsaný inzerát uloží, zadruhé otevře formulář pro přidávání fotek a zatřetí v něm přednastaví právě uložený inzerát jako ten, ke kterému se fotky mají přiložit. Na vás je tedy jen najít k fotkám cestu a stisknout Uložit. Pokud pro vás můžeme udělat ještě víc, dejte nám prosím vědět.

Komentáře: 4, poslední 5.11. 2023 vložit komentář » číst komentáře »

18. září 2006Zapomněli jste heslo?

Na žádosti některých uživatelů jsme dnes připravili nástroj pro ty z vás, kteří zapomněli svoje heslo nebo dokonce oba přihlašovací údaje. Do okénka dole na stránce Přihlášení stačí zadat svoji emailovou adresu a veškeré vámi uvedené registrační údaje vám na ní obratem pošleme. Nezbytnou podmínkou samozřejmě je, aby vámi zadaná emailová adresa odpovídala emailové adrese uvedené při registraci.

Komentáře: 0 vložit komentář »

12. září 2006Snadné vložení platebního kódu

Dnešním dnem jsme výrazně usnadnili vkládání Platebního kódu na Bazárky.cz. Odkaz Platební kód, umožňující jeho snadné vložení, najdete nově v horní navigační liště hned vedle odkazu Programy. A pokud ještě nevíte, co Platební kód je, pak vězte, že slouží k bezplatnému přechodu na vyšší program nebo prodloužení platnosti placeného programu. Prostě je to kód, který vám umožní bezplatně nabýt některých placených služeb. Získat ho však není snadné. Nejčastěji se s ním můžete setkat při našich marketingových akcích nebo v rámci našich partnerských programů. Nově však navíc plánujeme udělovat pravidelně Platební kód tomu z vás, kdo bude mít v daném období uživatelsky nejpřitažlivější bazárek. Již brzy se o této akci dozvíte víc.

Komentáře: 0 vložit komentář »

5. září 2006Pošlete známým inzerát emailem

Od dnešního dne můžete na jakýkoli inzerát na Bazárcích velice snadno upozornit svého známého, kamaráda nebo někoho z rodiny. Stačí v dolní části detailu daného inzerátu kliknout na Poslat emailem a vyplnit emailovou adresu dotyčného. O ostatní už se postaráme my. Dotyčná osoba od nás obdrží email s odkazem na vámi vybraný inzerát. Přidat k emailu samozřejmě můžete i svůj vlastní vzkaz. Stejným způsobem můžete někoho upozornit i na celý bazárek, který vás zaujal. V tomto případě hledejte odkaz Poslat emailem v pravém horním rohu daného bazárku. Upozorňovat známé můžete samozřejmě i na své vlastní inzeráty či na svůj vlastní bazárek.

Komentáře: 3, poslední 26.2. 2016 vložit komentář » číst komentáře »

3. září 2006Vylepšené vyhledávání

Dnešního dne jsme na Bazárcích podstatně vylepšili vyhledávání. Pokud vyhledáváte více slov naráz, vyhledává se nejen celý uvedený řetězec jako doposud, ale nově také jednotlivě každé slovo, ze kterého se hledané spojení skládá. V Podrobném vyhledávání přibyla nově také možnost vyhledávat v inzerátech, které již byly uzavřeny. Dostává se vám tak do rukou jedinečný nástroj, jak zjistit, za jakou cenu, se dané zboží teoreticky dá nakoupit či naopak prodat. Při vyhledávání přímo v oddělení navíc nově přibyla možnost prohledat i všechna oddělení ostatní.

Komentáře: 0 vložit komentář »

31. srpna 2006Optimalizace webových stránek

Na četné žádosti uživatelů s pomalejším připojením na internet jsme v posledních dnech webové stránky Bazárků zásadně přepracovali. Optimalizace přinesla výrazné snížení datové velikosti všech stránek, přičemž většina z nich se zmenšila o 30 až 50 %. Výsledkem je tedy 1,5x až 2x rychlejší načtení všech webových stránek Bazárků, a to bez ohledu na způsob připojení na internet. Samotný vzhled a obsah stránek se přitom změnil jen nepatrně. Děkujeme za všechny vaše připomínky.

Komentáře: 0 vložit komentář »

24. srpna 2006Podpořte svoje inzeráty

Máte svoje vlastní webové stránky? Chcete nám pomoci přilákat na Bazárky více potenciálních zájemců a tím zvýšit šance vašich inzerátů? Budeme rádi, pokud Bazárky podpoříte umístěním jednoho z našich bannerů na vaše webové stránky. Naše bannery najdete na stránce Naše bannery a odkaz z nich by měl směřovat buď na hlavní stránku, tedy http://www.bazarky.cz, nebo na váš vlastní bazárek, tedy http://www.bazarky.cz/jmeno.

Komentáře: 0 vložit komentář »

24. srpna 2006Každému vlastní bazárek!

Od dnešního dne dostane každý zaregistrovaný uživatel Bazárků automaticky již při registraci svůj vlastní bazárek se svou vlastní internetovou adresou ve tvaru www.bazarky.cz/jmeno. Zásadně jsme totiž přepracovali vzhled původní stránky Můj odkaz a také jsme vylepšili její ovládání. V brzké době navíc přidáme každému uživateli možnost snadno změnit titulní název bazárku a také přidat jeho popis. Zjednodušena posléze bude také úprava podmínek.

Komentáře: 0 vložit komentář »

23. srpna 2006Sady, inzeráty a fotky z www

Dnes jsme vylepšili a především sjednotili ovládání sad, inzerátů a fotek z hlavní stránky Bazárků. Začít práci se sadami inzerátů tedy od dnešního dne můžete i bez předchozího výběru oddělení. Vkládání fotek z hlavní stránky je pak od dnešního úplně totožné, jako je vkládání inzerátů. Na dalším zjednodušení ovládání samozřejmě budeme dále pracovat.

Komentáře: 6, poslední 22.2. 2016 vložit komentář » číst komentáře »

22. srpna 2006Diskutujte, debatujte, probírejte

Je to právě sedm dní, co jsme vám slíbili, že pro vás brzy připravíme diskuzní místnosti na vaše vlastní témata. Pár nocí jsme nespali a je to tady! ;-) Právě dnes jsme pro vás spustili Diskuze. Odkaz do nich najdete vždy v hlavní navigační lince. Diskutovat můžete s námi i s ostatními uživateli, a to na více či méně jakékoli téma. Uživatelské témata si můžete vytvářet sami, a to prozatím bez jakéhokoli omezení. Dejte prosím pozor na jakoukoli reklamu mířící mimo vaše vlastní inzeráty nebo mimo Bazárky obecně. Všechny vulgární a jinak nepřístojné příspěvky budou samozřejmě vymazány, a to bez oznámení.

Komentáře: 4, poslední 22.2. 2016 vložit komentář » číst komentáře »

15. srpna 2006Komentujte, povídejte, ptejte se

Od dnešního dne můžete volně komentovat, co jsme vám napsali. Přidávat svoje příspěvky můžete v tuto chvíli například k těmto Novinkám nebo Častým otázkám. Brzy přibude také prostor pro diskuze na vaše vlastní témata, posléze také možnost komentovat jednotlivé inzerenty a později určitě ještě další způsob, jak vyjádřit svoje zkušenosti a názory na cokoli, co může zajímat ostatní uživatele Bazárků.

Komentáře: 8, poslední 26.2. 2016 vložit komentář » číst komentáře »

31. července 2006Časté otázky

Nerozumíte něčemu na Bazárcích a nechce se vám ptát? Od dnešního dne pro vás máme řešení. Zkuste se podívat na stránku Časté otázky a třeba právě tam nejdete odpověď. A kdybyste tam náhodou odpověď na svou otázku nenašli, což se samozřejmě může stát, zkuste se překonat a Napište nám o tom. Pokud bude vaše otázka dostatečně obecná, nemusíte nám ani sdělovat svoji emailovou adresu, naši odpověď vám totiž dáme rovnou na stránku Časté otázky. :-)

Komentáře: 3, poslední 26.2. 2016 vložit komentář » číst komentáře »

26. července 2006Příkaz k úhradě

Nemáte účet u eBanky ani jiné banky, která umožňuje zadávat platební příkazy elektronicky nebo telefonicky? Nebo jste prostě jen zvyklí zadávat příkazy písemně? Nevadí! Vůbec ničemu to nevadí. Zaplatit zkrátka můžete jakkoli jste zvyklí. Od dnešního dne si navíc můžete přímo u nás vytisknout svůj platební příkaz. Automaticky vám do něj dle vaší objednávky vyplníme částku i variabilní symbol nutný k identifikaci platby. Platební příkaz stačí vytisknout, vyplnit číslo svého účtu, podepsat a předat své bance. Jednodušeji už to udělat nejde. :-)

Komentáře: 0 vložit komentář »

23. července 2006Napište nám

Chcete nám sdělit jakýkoli váš názor na inzertní portál Bazárky.cz a nechce se vám psát email? Žádný problém. Tak nám ho prostě napište do formuláře Napište nám. Není jednodušší způsob, jak nám dát vědět, co vás těší, co vás trápí, co vám jde či co vám naopak nejde. :-) Budeme vděční za jakoukoli vaši odezvu. Pokud nechcete naši odpověď, svůj email samozřejmě uvádět nemusíte.

Komentáře: 6, poslední 26.2. 2016 vložit komentář » číst komentáře »

22. července 2006Automatické vystavení faktury

Od dnešního dne se inzertní portál Bazárky.cz může pochlubit další zcela profesionální funkcionalitou, kterou je tentokrát: automatické vystavování daňových dokladů. Pokud tedy máte vyplněné fakturační údaje, bude vám zcela automaticky v okamžik přijetí vaší platby na náš účet vystavena faktura a odeslána ve formátu PDF s razítkem a podpisem na vámi uvedený fakturační email. Jde o řádný daňový doklad v elektronické podobě, který je vystaven v souladu se Zákonem 235/2004 Sb., Zákon o dani z přidané hodnoty, stačí ho tedy jen vytisknout a vložit do účetnictví.

Komentáře: 0 vložit komentář »

21. července 2006Změna titulku už nevadí

Jak jste si již možná všimli, jedním z primárních úkolů našeho týmu je co nejlepší umístění vašich inzerátů v nejpoužívanějších internetových vyhledávačích. Viz například jeden z inzerátů na Seznam.cz. Jedním z mnoha prostředků, jak dosáhnout co nejlepšího výsledku v tomto snažení, je využití titulku inzerátu při vytvoření jeho internetové adresy. Tímto způsobem navíc dáváme vám - uživatelům nástroj, jak můžete zařazení vašeho inzerátu do vyhledávačů alespoň částečně sami ovlivnit. Až do včerejšího dne však měl tento způsob jednu zásadní nevýhodu: Pokud jste titulek inzerátu změnili, stala se jeho stará internetová adresa neplatná a všechny odkazy, které na něj z vyhledávačů vedly, už ho nenašly. Dnešního dne jsme však tuto nevýhodu odstranili, a to i zpětně! Ať změníte titulek inzerátu jakkoli a ať je jinde na internetu odkaz na něj jakýkoli, náš systém ho vždy a bez problémů najde. Zbytek už je na vás. :-)

Komentáře: 0 vložit komentář »

12. července 2006Nové oddělení: Reality

Dnešního dne přibylo na Bazárcích další oddělení - Reality. Je určeno pro všechny, kteří hledají, prodávají nebo obchodují nejen s byty a domy, ale zkrátka s nemovitostmi jakéhokoli druhu. Stejně jako v případě ostatních oddělení platí: Napište nám, pokud vám v našem katalogu bude jakákoli kategorie chybět.

Komentáře: 0 vložit komentář »

27. června 2006Slevy - Sale - Solde - Sconto

Od dnešního dne systém Bazárky.cz podporuje slevy! Pokud tedy na váš prodejní inzerát delší dobu nikdo nereagoval, můžete na něj vhodnou slevou upoutat pozornost ostatních uživatelů. Jedinou podmínkou je, aby vaše původní cena byla platná nejméně sedm dní. Pak už jen stačí kliknout na Upravit inzerát a cenu po slevě vepsat do pole Moje nová cena.

Komentáře: 5, poslední 26.2. 2016 vložit komentář » číst komentáře »

12. června 2006Vlastní sady inzerátů

Od dnešního dne si můžete sami vytvářet vlastní Sady (skupiny) svých inzerátů. Využití sad je široké a do budoucna se bude dále rozrůstat. V tuto chvíli se například vaše inzeráty ze stejné sady zobrazí v náhledech pod detailem zobrazeného inzerátu jako Související inzeráty. Tím výrazně usnadní zájemcům další hledání a navíc podpoří další obchod právě s vámi. Sady bude možné časem využít také ke třídění inzerátů a fotek při jejich správě. Ve vyšších placených programech budou posléze sady využité k vygenerování levého menu. Pro práce se sadami stačí kliknout na odkaz Sady v uživatelské liště.

Komentáře: 0 vložit komentář »

24. května 2006Vlastní vodoznak na fotografie

Od dnešního dne dostává každý registrovaný uživatel portálu Bazárky.cz na své fotografie vodoznak s odkazem - webovou adresou - svých inzerátů. Jedinou podmínkou pro jeho umístění je minimální velikost fotografie 150x150 bodů, 24 hodin uplynutých od jejího vložení na Bazárky.cz a její přiřazení k aktivnímu inzerátu.

Komentáře: 5, poslední 22.2. 2016 vložit komentář » číst komentáře »

19. května 2006Sepište si vlastní podmínky

Od dnešního dne si může každý registrovaný uživatel portálu Bazárky.cz vytvořit vlastní podmínky prodeje či nákupu zboží. Stačí kliknout v uživatelské liště na své jméno. Vedle uživatelských údajů pak můžete v poli Moje podmínky vytvořit či kdykoli změnit vlastní znění svých obchodních podmínek. Všem zájemcům tak můžete hned dopředu sdělit například to, jaký vyžadujete způsob platby, jakým dílem se budete dělit o náklady na dopravu zboží, jaká je hodnota minimální objednávky či cokoli dalšího.

Komentáře: 0 vložit komentář »

18. května 2006Nový formulář odpovědi

V souladu s našimi předchozími sliby jsme opět vylepšili grafickou prezentaci inzerátů. Tentokrát se změna týká formuláře s odpovědí na inzerát. Nový vzhled odpovědi vychází kompletně ze vzhledu detailu inzerátu, takže při sepisování odpovědi má zájemce plné znění inzerátu stále na očích.

Komentáře: 0 vložit komentář »

17. dubna 2006Inzerát má cenovku

S cílem viditelně, přehledně a jednotně zobrazovat cenu na všech inzerátech a ve všech odděleních Bazárků jsme zavedli tzv. grafickou cenovku. Předpokládáme totiž, že klasická nalepovací cenovka zůstává i v dnešní době čárových kódů jednoznačným symbolem zobrazení ceny zboží. A pokud ne, tak lepší nápad stejně nemáme. ;-)

Komentáře: 0 vložit komentář »

13. dubna 2006Nový detail inzerátu

Jak jsme vám již slíbili koncem března, zásadně jsme vylepšili grafickou prezentaci inzerátů. Pevně věříme, že se vám bude líbit. Co nejlepší vzhled vašich inzerátů samozřejmě i tak zůstává naši prioritou číslo jedna, takže stávající vzhled určitě není a snad ani nikdy nebude definitivní. :-)

Komentáře: 0 vložit komentář »

3. dubna 2006Ještě lepší vkládání inzerátů

Jako odezvu na vaše pozitivní reakce poté, co jsme přepracovali výběr kategorií při vkládání inzerátů, jsme úplně stejným způsobem upravili i výběr typu inzerátu a přidali i výběr oddělení. Od dnešního dne je tedy vkládání inzerátů opět komfortnější a navíc můžete vkládat inzerát i do jiného oddělení, než ve kterém se právě nacházíte.

Komentáře: 0 vložit komentář »

1. dubna 2006Vkládání inzerátů bez přihlášení

Od dnešního dne můžete svoje inzeráty na Bazárky vkládat ještě snadněji. Jde to totiž jak bez předchozího přihlášení, tak dokonce i bez předchozí registrace. Pokud tedy inzerát náhodou z nějakého důvodu nedokončíte a nevložíte, ušetříte si přihlášení, případně i registraci.

Komentáře: 0 vložit komentář »

30. března 2006Jednodušší registrace

Abychom vám co nejvíce usnadnili registraci, výrazně jsme zjednodušili úvodní registrační formulář. Požadovány jsou v něm od dnešního dne jen ty údaje, kterou jsou nezbytné pro vytvoření vašeho uživatelského účtu, zobrazování vašeho inzerátu a vytvoření vaší vlastní adresy, na které budou všechny vaše inzeráty viditelné pro ostatní uživatele internetu. Pokud chcete svoji registraci doplnit nebo některé údaje editovat, můžete to učinit kdykoli později. Stačí po přihlášení kliknout na vaše jméno v sekci Uživatel.

Komentáře: 2, poslední 27.2. 2016 vložit komentář » číst komentáře »

27. března 2006Nový vzhled kartiček inzerátu

Abychom zajistili co nejlepší prezentaci vašich inzerátů, opět jsme vylepšili vzhled jejich náhledů, tzv. kartiček. Pevně doufáme, že se vám budou líbit. Pro nedočkavce dodáváme, že brzy přijde na řadu také detail inzerátu a formulář pro odpověď na něj.

Komentáře: 0 vložit komentář »

18. března 2006Nové oddělení: Auto

Od dnešního dne máte na Bazárcích k dispozici také autobazar se vším všudy. Najdete ho vedle všech ostatních oddělní pod záložkou Auto a je určeno pro jakékoli zboží spojené s automobily všeho druhu. Pokud jste vášnivými motocyklisty, brzy se dočkáte také oddělení Moto. Pokud jsme v katalogu Autobazaru na cokoli zapomněli, napište nám.

Komentáře: 0 vložit komentář »

3. března 2006Nové oddělení: Miláčci

Dnešního dne přibylo na Bazárcích další oddělení - Miláčci. Je určeno pro všechny majitele domácích miláčků a mazlíčků jakéhokoli druhu. Stejně jako v případě ostatních oddělení platí, že nám můžete kdykoli napsat, pokud vám v našem katalogu bude chybět jakákoli kategorie.

Komentáře: 0 vložit komentář »

2. března 2006Nové oddělení: Foto

Dnešního dne přibylo na Bazárky nové oddělení. Jmenuje se Foto a umístit na něj můžete cokoli, co jakkoli souvisí s fotografováním. Pokud vám bude v tomto oddělní chybět jakákoli kategorie, napište nám, obratem to napravíme.

Komentáře: 0 vložit komentář »

1. března 2006Plaťte jednoduše

Od dnešního dne jsou Bazárky přímo napojeny na platební systém eBanky. Pokud jste tedy klienty tohoto finančního ústavu, můžete zaplatit online na tři kliknutí myši. Vaše platba bude automaticky zpracována do 60 sekund po jejím přijetí na náš účet. Ve stejnou chvíli se také promítne změna programu na vašem uživatelském účtu ve všech odděleních na Bazárcích. 
 
Do 60 sekund od přijetí na náš účet se automaticky zpracuje a promítne i platba z jakékoli jiné banky, a to samozřejmě i v případě, že platíte poštovní složenkou.

Komentáře: 0 vložit komentář »

1. března 2006Bazárky.cz spuštěny

Máte doma krabice plné oblečků a hraček po odrostlých dětech? Oblečení, které už vám nesluší? Ve sklepě elektrotechniku a sportovní potřeby, které už nepoužíváte? Zásuvku plnou počítačových komponentů, které jste upgradovali, nebo mobil, který jste nahradili novým typem? Máte v garáži klec po papouškovi, akvárko po rybičkách, kočárek po dětech a kolo po vnukovi? Nebo naopak právě hledáte konkrétní kvalitní a prověřenou věc avšak za slušný peníz, protože každá kačka je dobrá? 
 
Tak právě pro vás jsme dnešního dne otevřeli úplně novou službu. Nese název Bazarky.cz, najdete ji na stejnojmenné internetové adrese www.bazarky.cz a jejím posláním je poskytnout každému z vás prostor pro inzeráty s nabídkou či poptávkou použitého, případně i nového zboží. Základní nabídka je přitom zcela zdarma! 
 
Do každého oddělení můžete v tuto chvíli bez jakýchkoli poplatků vložit až 50 inzerátů a 50 fotografií. Každý zaregistrovaný uživatel dostane navíc zdarma vlastní stránku se svými inzeráty a svojí vlastní internetovou adresou ve tvaru www.bazarky.cz/jmeno. Za pouhých 39 Kč měsíčně navíc můžete mít v každém oddělení na Bazárcích až 125 inzerátů a 250 fotografií. Inzerát každého platícího inzerenta je navíc viditelný nejen v levém menu, ale pokud patří mezi ty nejnovější bude zobrazen také na hlavní stránce Bazárků i daného oddělení. 
 
Svůj program si na Bazárcích jistě najde úplně každý. Pokud tedy chcete využívat Bazárky třeba profesionálně, nic vám v tom nebrání. Program ZlatoPro nabízí možnost vložit na Bazárky do 10 oddělení až 3 000 inzerátů celkem a třeba i několik tisíc fotografií. Samozřejmostí je v takovém případě možnost prodávat nové zboží, zveřejnit odkaz na svoje vlastní webové stránky a další výhody. V brzké době přibude pro nejvyšší program také možnost upravit si vzhled vlastního bazárku podle svých představ. 
 
Pevně doufáme, že se vám budou Bazárky líbit, budete je používat a budete se k nim rádi vracet. Uděláme vše, co je v našich silách, aby tomu tak bylo. Od vás přitom chceme jediné - piště nám, co se vám na Bazárcích líbí, co se vám nelíbí, co vám chybí a co bychom měli zlepšit. Pokud nás navíc podpoříte uhrazením některého z placených programů, budeme vědět, že jdeme správnou cestou. 39 Kč přece není moc a navíc by se vám měly vrátit z prvního úspěšného inzerátu.  
 
Těšíme se na vás a děkujeme za podporu.

Komentáře: 2, poslední 26.2. 2016 vložit komentář » číst komentáře »


V novinkách najdete vždy přehled všech posledních vylepšení, změn, oprav, soutěží či akcí, které jsme pro vás připravili.

Vložte Platební kód


Šířka stránky

TOP velikosti

74 - 6-9 měsíců
68 - 4-6 měsíců
86 - 12-18 měsíců
62 - 2-3 měsíce
80 - 9-12 měsíců
104 -  3-4 roky
92 - 18-24 měsíců
98 - 2-3 roky
56 - 1-2 měsíce
M - dámské
110 -  4-5 let
38 - dámské
116 -  5-6 let
L - dámské
40 - dámské
S - dámské
36 - dámské
122 -  6-7 let
140 -  9-10 let
128 -  7-8 let
Jméno:
Heslo:
» Zaregistrovat se

Katalog Bazárky.cz:

Novinky

23. března 2009
Nové menu v levém sloupci více »

12. března 2009
Kopie Vaší reakce na inzerát na Váš e-mail více »

11. března 2009
Antispamový kód pro přihlášené více »

21. ledna 2009
Dámské tričko s logem Bazárků více »

16. prosince 2008
Krátké vzkazy pro návštěvníky Vašeho bazárku více »

Uzavřené inzeráty:

» Všechny
» Prodám
» Koupím


Bazarky.cz podporují platební brány:

eKonto
Za mě platí Banka.Seznam

 
Oddělení: Miminka a děti | Dámské | Pánské | Miláčci | Sporty | Autobazar | Mobily | Foto | Počítače | Audio, video | Elektro | Reality | Knihy | Starožitnosti |


Vyhledávání:
Tipy:

Víte, že
... Bazárky mají ve svém oboru bezkonkurenčně největší produktový katalog?

Reklama: