Bazárky.cz - bazar všeho pro každého
 


Komentáře k novinkám

1.3.2006 - Bazárky.cz spuštěny

Máte doma krabice plné oblečků a hraček po odrostlých dětech? Oblečení, které už vám nesluší? Ve sklepě elektrotechniku a sportovní potřeby, které už nepoužíváte? Zásuvku plnou počítačových komponentů, které jste upgradovali, nebo mobil, který jste nahradili novým typem? Máte v garáži klec po papouškovi, akvárko po rybičkách, kočárek po dětech a kolo po vnukovi? Nebo naopak právě hledáte konkrétní kvalitní a prověřenou věc avšak za slušný peníz, protože každá kačka je dobrá?

Tak právě pro vás jsme dnešního dne otevřeli úplně novou službu. Nese název Bazarky.cz, najdete ji na stejnojmenné internetové adrese www.bazarky.cz a jejím posláním je poskytnout každému z vás prostor pro inzeráty s nabídkou či poptávkou použitého, případně i nového zboží. Základní nabídka je přitom zcela zdarma!

Do každého oddělení můžete v tuto chvíli bez jakýchkoli poplatků vložit až 50 inzerátů a 50 fotografií. Každý zaregistrovaný uživatel dostane navíc zdarma vlastní stránku se svými inzeráty a svojí vlastní internetovou adresou ve tvaru www.bazarky.cz/jmeno. Za pouhých 39 Kč měsíčně navíc můžete mít v každém oddělení na Bazárcích až 125 inzerátů a 250 fotografií. Inzerát každého platícího inzerenta je navíc viditelný nejen v levém menu, ale pokud patří mezi ty nejnovější bude zobrazen také na hlavní stránce Bazárků i daného oddělení.

Svůj program si na Bazárcích jistě najde úplně každý. Pokud tedy chcete využívat Bazárky třeba profesionálně, nic vám v tom nebrání. Program ZlatoPro nabízí možnost vložit na Bazárky do 10 oddělení až 3 000 inzerátů celkem a třeba i několik tisíc fotografií. Samozřejmostí je v takovém případě možnost prodávat nové zboží, zveřejnit odkaz na svoje vlastní webové stránky a další výhody. V brzké době přibude pro nejvyšší program také možnost upravit si vzhled vlastního bazárku podle svých představ.

Pevně doufáme, že se vám budou Bazárky líbit, budete je používat a budete se k nim rádi vracet. Uděláme vše, co je v našich silách, aby tomu tak bylo. Od vás přitom chceme jediné - piště nám, co se vám na Bazárcích líbí, co se vám nelíbí, co vám chybí a co bychom měli zlepšit. Pokud nás navíc podpoříte uhrazením některého z placených programů, budeme vědět, že jdeme správnou cestou. 39 Kč přece není moc a navíc by se vám měly vrátit z prvního úspěšného inzerátu.

Těšíme se na vás a děkujeme za podporu.

Přidat komentář »

info | justýny, 26.2.2016 9:14:34 | Reagovat »
Zdravím, vím že to nepatří k danému tématu, ale potřebuji poradit. Jsem sama se synem a nevyšla jsem tento měsíc s penězi. Nemáte některá z Vás zkušenosti s půjčkou www.penizeprolididneska.cz/a/br3 ? Známá půjčku zkoušela a byla velmi spokojená. Peníze jí přišli na účet hned a dokonce prý neplatila žádné úroky. Má někdo z Vás s nimi ještě nějakou zkušenost? Moc děkuji za jakékoliv informace
s úroky ve výši 2% rocne | markdavsonloan (markdavsonloanfirm@yahoo.com), 18.11.2012 19:21:10 | Reagovat »
Získání úveru pro Váš projekt nebo partnerství investice. Pozdrav z úveru podpisu Mark Davson., V soucasné dobe nabízíme plovoucí pujcky plán na úrokovou sazbou ve výši 2% s platným $ rádné identifikaci.
Mužete odeslat žádost o jakoukoli cástku úveru, který muže být hledáte. Nabízíme pujcky v rozmezí od $ 1,000.00 USD min. EUR 10.000.000,00 Max. s úroky ve výši 2% rocne. Máme dlouhodobý úver pro pet-padesátroku maximální. E-mail: markdavsonloanfirm@yahoo.com

Pokud máte zájem o naše financní nabídky a chce získat pujcku od nás, kontaktujte nás a dejte nám podrobnosti níže, nebot bude muset zahájit proces vašeho úveru souctu odpovídajícím zpusobem.

Jméno: ___________________________
Príjmení: ____________________________
Žánr: _______________________________
Rodinný stav: _______________________
Kontakt: ______________________
Mesto / PSC: ________________________
Zeme: ______________________________
Datum narození: ________________________
Cástka potrebná jako úver: ________________
Pujcka Doba trvání: ________________________
Mesícní príjem / Rocní príjem: _________
Povolání: ___________________________
Úcel, pro úver: _____________________
Telefon: ________________________________
Fax: __________________________________

V uznání techto údaju bude zaslán i vypocítané Smluvní podmínky, které budou obsahovat dohodu.

Dekujeme za vaši prízen!

S pozdravem,
Reverend Mark Davson
Davson Marcos pujcka podpis.
E-mail: markdavsonloanfirm@yahoo.com

V novinkách najdete vždy přehled všech posledních vylepšení, změn, oprav, soutěží či akcí, které jsme pro vás připravili.

Vložte Platební kód


Šířka stránky

TOP velikosti

74 - 6-9 měsíců
68 - 4-6 měsíců
86 - 12-18 měsíců
62 - 2-3 měsíce
80 - 9-12 měsíců
104 -  3-4 roky
92 - 18-24 měsíců
98 - 2-3 roky
56 - 1-2 měsíce
M - dámské
110 -  4-5 let
38 - dámské
116 -  5-6 let
L - dámské
40 - dámské
S - dámské
36 - dámské
122 -  6-7 let
140 -  9-10 let
128 -  7-8 let
Jméno:
Heslo:
» Zaregistrovat se

Katalog Bazárky.cz:

Novinky

23. března 2009
Nové menu v levém sloupci více »

12. března 2009
Kopie Vaší reakce na inzerát na Váš e-mail více »

11. března 2009
Antispamový kód pro přihlášené více »

21. ledna 2009
Dámské tričko s logem Bazárků více »

16. prosince 2008
Krátké vzkazy pro návštěvníky Vašeho bazárku více »

Uzavřené inzeráty:

» Všechny
» Prodám
» Koupím


Bazarky.cz podporují platební brány:

eKonto
Za mě platí Banka.Seznam

 
Oddělení: Miminka a děti | Dámské | Pánské | Miláčci | Sporty | Autobazar | Mobily | Foto | Počítače | Audio, video | Elektro | Reality | Knihy | Starožitnosti |


Vyhledávání:
Tipy:

Víte, že
... Bazárky mají ve svém oboru bezkonkurenčně největší produktový katalog?

Reklama: